Tytuł

Jak czytać? Książki, które mnie ukształtowały. W wolnym czasie polecamy wam, do poczytania i posłuchania.

Statystyka

Liczba odsłon 14113 oraz ocena 631. Zobacz też, jak inni komentują niżej, czy mają rację.

Długość

Czas trwania w sek/min: 36m 12s


Komentarze

- Komentarze innych osób dotyczących książki, lub też zobacz, posłuchaj

deweloper

deweloper.
- Wyglądasz tutaj jak Filip z rodziny zastępczej :D
- Za długi ten odcinek. Przydałaby się lista tych książek.
- Niebywały z Ciebie - chociaż jeszcze młody - mądrala Michale. Książki która napisałeś nie będę zamawiał, wystarczy mi, że słucham tego co mówisz., a mówisz naprawdę mądrze. Ukłony.
- reklamowanie Biblii nie przysporzy ci "k" views, ale prawda jest taka, ze tylko za 50 lat wszystkie te ksiazki beda zapomniane i nieaktualne, a Biblia bedzie jak najbardziej praktyczna.
- Cudze chwalicie własnego nie znacie. Jeśli chcesz poznać kolego naprawdę kawał dobrej wiedzy, a widzę, że masz motywację poznawcze, To zapoznaj się z dziełem chyba najwybitniejszego Polskiego naukowca Mariana Mazura - Cybernetyka Charakteru ta książka jest przemilczana, gdyż posługują się tymi metodami elity różnych państw, w ramach sterowania społecznego. Książka jest w internecie za darmo w formacie pdf można ściągnąć sprawdź, a nie pożałujesz.
- Co czytałeś Friedmana, Hayeka i Misesa?
- Bardzo dobra prezentacja. Wreszcie jakiegoś myślącego i inteligentnego młodego człowieka spotkałem na You Tube. Bez wulgaryzmów, kiepskich żartów, popisywania się, narcyzmu, egotyzmu, etc. Pozdrawiam serdecznie.
- Foulier powiedział kiedyś: "Ach jak dobrze byłoby znać dobrze chociaż 5 książek". Nie jest kwestią dużo czytać. Kwestią jest czytać rzeczy dobre, z uwagą i zrozumieniem. Jeżeli ktoś czyta książki i z trudem się wysławia, nie ma wiedzy, nie umie kojarzyć przyczyny ze skutkiem to czytanie jest stratą czasu. Rozwój intelektualny to również intensywne rozmyślanie o tym co czytamy. Rozważanie sensu i rozwijanie wyobraźni. Zapamiętywanie faktów i zaraz potem kojarzenie ich ze sobą i odnoszenie do rzeczywistości.
- Koniecznie zamów także moją książkę!
Możesz to zrobić tutaj: http://michalsikorski.com.pl/ksiazka/ lub tutaj: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=23169476
- najwyższy czas. też polecam.
- czytam sobie właśnie Obudź w sobie olbrzyma i Twoje spostrzeżenie na temat książek z rozwoju osobistego zachwialo moją początkowa fascynacją tym tytułem. Swoją drogą dziwi mnie fakt że taki uduchowiony gość jak Ty nie posiada w swojej bibliotece Ekharta Tolle. Mógłbyś powiedzieć coś na ten temat?
- Zprawdę powiadam wam, że ukształtuje was różaniec codziennia modlitwa po 3-4 częsci da nam tyle doświadczenia i mądrości w duszy, że nie zastąpi tego żadna książka chociaż mógłbyś je czytać od rana do wieczora, to samo tyczy się też sfery fizycznej możesz cwiczyć biegać chodzić na siłownię wiadomo poczujesz się lepiej ale bez modlitwy jest to pustką i egoistycznym szukaniem samego siebie. Jest coś takiego jak demon wiedzy żeby tylko jak najwięcej wiedzieć i tak się w tym zapędzamy że to nam daje jakieś poczucie własnej wartości negując przy tym Boga, Bóg w tym momencie nie jest już potrzebny liczy się zdobywanie wiedzy i bycie samowystarczalnym trzeba uważać co się czyta bo słowo ma wielką moc. Jest jedna książka a raczej Księga(biblia) który każdy powinien przeczytać. Ogólnie popieram czytanie książek ponieważ wtedy ma się większy zasób słów łatwiej jest coś komuś wytłumaczyć, przekazać lecz trzeba uważać co się czyta.
- Nie rozumiem. Jak można było pod tym filmem dać minusa?
- Polecam Powstającego Prometeusza Roberta Wilsona, naprawdę słania do refleksji
- Nowy wspaniały świat, 1984
- psychk
- Dobry i wartościowy filmik Michał. Oby tak dalej (y) ;)
- "Droga miłujacego spokój wojownika" tą na pewno bym polecił :)
- Ja ruwnierz lubie czytac
- Polecam "Plec mozgu" pomiesza troche w glowie, szczegolnie w sprawach homofobii.