Tytuł

Książki, które zabieram na studia. W wolnym czasie polecamy wam, do poczytania i posłuchania.

Statystyka

Liczba odsłon 5054 oraz ocena 344. Zobacz też, http://dentafrLsm, esh.pl/ , dentysLublinta,, czy mają rację.

Długość

Czas trwania w sek/min: 6m 20s


Komentarze

- Komentarze innych osób dotyczących książki, lub też zobacz, posłuchaj i sam oceń czy warto..
- Cześć Abi ☺ Wiesz lub nie, że 19 grudnia 2016 r. wychodzi czwarta część serii "Innych" "Naznaczona"?
- Czytałam tylko "Prawie jak gwiazda rocka" - nie uważam, by była mało ambitna.
- Czytałam "Najgorszy człowiek na świecie" i w ogóle mi się ta książka nie podobała. Głównie jest to wina języka autorki, bowiem mam wrażenie, że na siłę próbowała go dostosować do młodzieżowego języka. Jestem ciekawa twojej opinii o tej książce i mam nadzieję, że spotkamy się na targach książki w Krakowie :)
- Też za 3 dni się przeprowadzam do Krakowa i stoję przed ciężkim wyborem w związku z książkami :( Na pewno wezmę "Złodziejkę książek" Zusaka i "7 razy dziś" Oliver- to z tych, które lubię najbardziej (i posiadam), a co do reszty, jeszcze nie wiem :)
- Przepyszne zestawienie!!! :)
- "Norwegian wood" to jedna z moich ulubionych książek. Wracam do niej bardzo często i mam szczerą nadzieję, że i Tobie się spodoba. :)
- Earl i ja umierająca dziewczyna (o ile tak to się czyta) może być ciekawe 😊 tak tylko spytam. Na jaki kierunek idziesz?
- Bardzo fajny filmik. Co będziesz studiować i gdzie? Jeśli można wiedzieć. Zazdroszczę bo ja już 6 lat temu skończyłam studia podyplomowe. Także jestem sporo starsza ;) Życzę powodzenia. Ja bym zabrała pewnie z 50 i potem wymieniała. Zobaczywszy ile książek mam nie przeczytanych. "Najgorszy człowiek na świecie" jest rewelacyjna jedna z moich ulubionych i jak cudownie było rozmawiać z autorką. Pozdrawiam serdecznie
- Chciałabym zabrać całą moją biblioteczkę, bo do domu będę wracać rzadko (4h drogi ) , ale niestety takiej możliwość nie mam i muszę większość zostawić. A co będziesz studiować?
- Dla mnie byłaby to prawdziwa rozpacz gdybym musiała rozstać się z moją biblioteczką 😭 na szczęście mam ten komfort, ze mieszkam we Wrocławiu i właśnie tu się uczę😁
- Ja na studia biorę tylko trzy książki: Starcie królów, Lokatorka Wildfall Hall, Portret Doriana Graya + kindle
- Ja na studia dopiero za dwa lata! Nie wiem, jak to będzie. Jeśli czeka mnie akademik, pewnie wezmę tylko hopeless i ewentualnie trylogię Hex Hall. No i coś, co mam na półce, ale nie czytałam. Jeśli miałabym wynajęty pokój to może wzięłabym ciut więcej (Lato koloru wiśni, silver), ale nie jestem pewna. A w ogóle jaki kierunek studiów? Będziesz mieszkać w akademiku czy jakiejś innej miejscówce?
Serdecznie pozdrawiam <3
- "Z mgły zrodzony" jest bardzo dobry , światy który Sanderson stworzył to jest coś genialnego. Przeczytałam jakieś 70% i mam nadzieję, że koniec nie rozczaruje .
- Też biorę Drogę Królów na studia ;) Na pewno wezmę też Fangirl :D. Poza tymi dwoma zabieram również Moje serce i inne czarne dziury i...nie wiem, nie robiłam jeszcze listy, pewnie wyjdzie nie mniej niż 20 :D
- Super, Anka! :DDD
- Tak to jest z ksiązkoholikami. Gdy wyjeżdżamy, zawsze mamy ze sobą pokaźny stos książek. Podziwiam, że udało ci się wybrać tylko 27. Ja chyba nie umiałabym się zdecydować. :)
Powodzenia na studiach! :)
- mi udało się ograniczyć listę książek do 15, bo obiecałem sobie, że najwyżej następnym razem zabieram resztę :) Polecam "Prawie jak gwiazda rocka" bo ta książka jest cudowna i czyta się błyskawicznie <3
- To życzę ci powodzenia w czytaniu! Bo ja na studiach czytałam niestety głównie podręczniki i notatki xD Zazwyczaj książki to w pociągu jak wracałam do domu na weekend czy coś.
- super Aniu film na jakie studia idziesz jakim mieście będziesz studiować
- Na jakie kierunek się wybierasz? Będziesz mieszkać sama w nowym mieszkanku?