Tytuł

Książki na wakacje 2. W wolnym czasie polecamy wam, do poczytania i posłuchania.

Statystyka

Liczba odsłon 3197 oraz ocena 79. Zobacz też, jak inni komentują niżej, czy mają rację.

Długość

Czas trwania w sek/min: 6m 59s


Komentarze

- Komentarze innych osób dotyczących książki, lub też zobacz, posłuchaj i sam oceń czy warto..
- Opis, opis i opis - o jakich książkach mówię, autorzy, może link skąd mam. To wszystko robi robotę, jak dla mnie! Pozdrawiam.
- Pani Anno,niech pani lepiej pokaze te okolice... ;)
- Na YouTube nie powinno się używać intr albo używać bardzo krótkie które opowiada o zawartości kanału. Powód jest bardzo prosty, zanim wejdziemy na strone z filmem widzimy zarówno tytuł jak i miniature - obie rzeczy nam zdradzają o czym będzie materiał i klikniemy w niego z tego powodu, że nas zainteresuje. Po co jeszcze raz informować o o czym jest materiał? Ewentualnie gdy jest to dłuższy materiał można zastosować intro które wprowadzi nas do "klimatu" filmu.
- Dziękuję za przydatne rekomendacje! Za kilka miesięcy - mam nadzieję - pojawi się kolejna taka seria? Jesienna? ;)
- Uważaj na słowa! Uprzejmie donoszę, że wszystko co napiszesz w komentarzu, może zostać wykorzystane przeciwko Tobie w programie SŁOWO NA POCZĄTKU BYŁO.
Jam jest postmodernistyczny komentator. Komentuję komentarze. Za dobre wynagradzam, a za słabe karzę.
- Film z typu mikrofon krawatowy potrzebny od zaraz... jakość dźwięku słaba, za cicho...
- "Pożegnanie z Afryką" czytałam i jestem mega ciekawa "Okrążyć słońce". "Anatomie obcości" też chcę bardzo przeczytać dużo dobrego o niej słyszałam. Pozdrawiam Pani Aniu :) cudowności
- Uwielbiam Panią! Strasznie mnie Pani zachęciła do poprzednich książek. Osobiście wychodzę z założenia,że warto na wakacjach czytać to, co ciężkie - takie książki jak na przykład reportaże z wydawnictwa Czarne - bo zwyczajnie wymagają czasu, uwagi i refleksji. I Paragraf 22 idealnie się nadaje właśnie na ten czas.