Tytuł

KSIĄŻKI | ZACZNIJ CZYTAĆ!. W wolnym czasie polecamy wam, do poczytania i posłuchania.

Statystyka

Liczba odsłon 11107 oraz ocena 1762. Zobacz też, jak inni komentują niżej, czy mają rację.

Długość

Czas trwania w sek/min: 3m 9s


Komentarze

- Komentarze innych osób dotyczących książki, lub też zobacz, posłuchaj

hazard

leczenie uzależnienia.
- Fajny filmik!
Też nienawidziłam czytać, rwałam sobie włosy z głowy, aby tego nie robić.
Potem przyszedł Zmierzch. I Harry. I Percy. I Zwiadowcy. I tak jakoś poleciało samo ;-,
- moją książką 7 razy dziś
- Harry Potter
- Osobiście nie lubię czytać, sama myśl o tych wszystkich litrach które tylko czyhają by połamać mi język jest wprost załamująca. Wole za to przeczytać kreatywna manga czy obejrzeć ciekawe anime.
Podczas czytania tego typu dzieł nie martwię się w którym momencie skończyła (ponieważ strony dzięki obrazką sa łatwe do zapamietania) mimo to, że nie czytam książek potrafię mówić zwięźle a moja wyobraźnia jest nie ograniczona. Dlatego nie uważam, że książki są niezbędne do życia. Uważam również ze gdybym miała na nie czas marnowała bym go. Oto moja skromna opinia.
- James Dawson "Say Her Name" :) niestety kiedy ją kupiłem była tylko po angielsku, ale teraz jak byłem w empiku widziałem polską wersję :) niesamowita, dająca do myślenia powieść o Robercie (Bobbie) Rowe która ma tylko 5 dni na rozwikłanie zagadki sprzed kilkudziesięciu lat. Jest to zagadka o Krwawej Mary która wedłóg legendy miała się zabić w kabinie prysznicowej w Piper's Hall. Nastolatka która nie doceniała zbyt bardzo życia zmienia się diametralnie po wypowiedzeniu przy lustrze imienia upiora. Poznaje przystojnego Caine'a w którym dość szybko się zakochuje i razem rozwiązują paradoks. Jest to książka dla osób z poczuciem humoru, głównie dla nastolatków (jak pisał autor) jednak myślę, że i dorośli powinni ją przeczytać <3 polecam :)
- Niezgodna <3 <3 <3
Igrzyska Śmierci
Percy Jackson
- czytajac zyjesz podwojnie
- Pielgrzym Terrego Hayesa,Dziesięć płytkich oddechów oraz Światło,którego nie widać. Moje naj naj naj ever. Jeżeli macie jeszcze jakieś fajne do zaproponowania to zapraszam mam ochotę na przeczytanie czegoś naprawdę dobrego :)
- Percy Jackson <3
Olimpijscy Herosi <3
- Smutne jest to, że niektórzy ludzie psują nam książki... :c
- Polecam ci obejrzeć dyskusję w której wziął udział Szczepan Twardoch "Czytanie jest przereklamowane" (jest dostępna na youtube). Sam czytam wiele książek każdego roku (i staram się jakieś książki fabularne przeplatać bardziej wartościowymi) ale nie wydaje mi się że czytanie mało ambitnych książek jest lepsze od np obejrzenie wartościowego filmu (nie piję tutaj do tytułów, które wymieniłaś w filmie, bardziej do ludzi którzy czytają Greye/Zmierzchy i uważają się za lepszych od nieczytających). Pozdrawiam serdecznie :)
- Oglądaliśmy cię całą klasą na Polskim :D
- Szczerze polecam serie bestsellerów Charlotte Link - powieści krymimalne, dzięki którym całkowicie zakochałam się w książkach. Czytałam już wcześniej, ale wystarczyło, że przytałam powrwsze strony "Wielbiciel", a mama już zaczęła narzekać, że za dużo siedzę w pokoju. Naprawdę polecam jeśli poszukujesz wciągającej książki, od której strasznie trudno się oderwać.
- Głównie fantastyka z Harrym Potterem na czele, to jest coś co kocham ^^ tak jak ty kiedyś też nienawidziłam czytać ale w 5-6 klasie podstawówki zaczęłam się przekonywać do tego i teraz nie jestem w stanie wyobrazić sobie co bym robiła gdyby nie książki :)
- Mogę ulubione książki to "Harry Potter", "Zwiadowcy", "Akademia dobra i zła" i seria "Jinny z Finmory". kręcisz piękne filmy, mają treść i przesłanie, czyli to co najważniejsze. Pozdrawiam :)
- Harry potter i czara ognia ( oraz reszta z serii)
wiedźmin .
- Podasz swojego tumblra?? ;)
- Harry Potter,Kroniki białego królika (Alicja w Krainie zombi itp.),Zmierzch itp
- Nigdy nie mogłam się przełamać do książek. Ale w tym roku mi się udało!
I zaczynam czytać co raz więcej i więcej.
Nie mam ulubionej książki, bo każdą lubię. Nie potrafię wybrać faworyta.
- +Wiktoria Mudyna Gdzie kupujesz najczęściej książki? Pozdrawiam